Zwroty i reklamacje

Zgodnie z obowiązującym prawem masz 14 dni na zwrot i wymianę zakupionych u nas produktów. Aby odstąpić od umowy wypełnij potrzebne oświadczenie i razem ze zwracanymi produktami, oraz wszystkimi dodatkami, akcesoriami znajdującymi się w paczce w momencie jej otwarcia odeślij do nas. Adres do zwrotu:

GoldenFive Sp. z o.o. 
ul. Św. Czesława 7/12,
61-583 Poznań

Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty. Pod wskazany adres e-mail zostanie przesłana szczegółowa informacja o powodach nieprzyjęcia produktu. W ciągu 7 dni roboczych odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia zwrotu, na podane w oświadczeniu konto bankowe dokonamy zwrotu środków. Nastąpi to niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia przyjęcia zwrotu w naszym dziale zwrotów i reklamacji. 

W przypadku pozytywnej rozpatrzonej reklamacji, uszkodzony towar jest wymieniony na nowy i wysyłany w ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres. Pokrywamy przy tym koszty przesyłki

Formularz wymiany/zwrotu/reklamacji możesz pobrać tutaj.