O NAS

Sklep internetowy Golden Five istnieje od 2015 roku i tak naprawdę powstał dzięki Wam, drodzy fani Virtus.pro! 

Ogromne zainteresowanie i chęć wspierania Złotej Piątki na każdym turnieju sprawiła, że wspólnie z Pashą, Neo, Snaxem, Kubenem, Tazem i Białym zrobiliśmy wszystko, abyście mogli każdego dnia czuć się częścią drużyny.

Tak samo jak Wy, wspieramy Złotą Piątkę każdego dnia. Śledzimy wszystkie mecze, a także staramy się być na najważniejszych imprezach, na których występuje Virtus.pro.

To właśnie wspaniała atmosfera i ogromna radość podczas spotkań z Wami, na takich wydarzeniach jak IEM czy PGL motywuje nas każdego dnia do wytężonej pracy, a także jest bodźcem do dalszego rozwoju.
 
Jako oficjalny i jedyny dystrybutor produktów VP w Polsce chcemy, aby produkty docierające do Was były najwyższej jakości i mogły Wam jak najdłużej sprawiać radość. Od początku naszej działalności wysłaliśmy tysiące zamówień, a nasz obecny asortyment jest blisko czterokrotnie większy, niż w 2015 roku! Stale staramy się rozszerzać naszą ofertę.

Z tego względu oprócz oficjalnych produktów Virtus.pro, możecie u nas nabyć koszulki, bluzy i gadżety związane z ukraińską dywizją Natus Vincere oraz brazylijskim zespołem SK Gaming.