VIRTUS.PRO VS PACT - ESEA MDL 29

Nie musieliśmy długo czekać, aby poznać następnego przeciwnika Virtus.pro w lidze ESEA MDL. Ekipa Niedźwiedzi już dzisiaj o 18:00 podejmie zespół PACT. 


Pierwszy tydzień, pierwsze derby

29 Sezon rozgrywek ESEA Premier nabiera tempa. Część drużyn zdążyła już rozegrać pierwsze mecze, wśród nich są też ekipy, które zaliczyły dwa, a nawet trzy starty w bieżącym sezonie. Wszystko wskazuje na to, że wieczorem do tego grona dołączy również Virtus.pro, które rozegra dziś swoje drugie ligowe spotkanie.

Mało kto spodziewał się, że Polskie derby  odbędą się już podczas pierwszego tygodnia rozgrywek. Dla ekipy PACT, mecz przeciwko Virtus.pro będzie pierwszym meczem w 29 sezonie ligi MDL i drugim co do rywalizacji ogólnej z Niedźwiedziami na oficjalnych serwerach. Poprzednie starcie tych dwóch ekip mieliśmy okazję obserwować w ramach 28 sezonu ligi MDL, gdzie Virtus.pro pokonało PACT wynikiem 16:8 na Trainie.

Na barkach Virtus.pro ciąży spora presja związana z meczem i rolą faworyta. Chłopaki muszą jednak pamiętać, że stawka jest dość wysoka i każdy najmniejszy punkt może przesądzić o losach ich powrotu do ESL Pro League. Szykuje się naprawdę ciekawa potyczka. Miejmy nadzieje, że środowa inauguracja przeciwko 3DMAX zostanie zamazana i Niedźwiedzie rozpoczną walkę o ESL Pro League.

GOLDENFIVE