ESEA MDL – Wejść w rytm meczowy

Virtus.pro rozegra dzisiaj kolejne spotkanie w ramach ESEA MDL Season 30. Tym razem rywalem VP będzie drużyna ex-Fragsters.

Polscy zawodnicy wchodzą powoli w rytm meczowy, dzięki czemu w kolejnych tygodniach będziemy mogli oglądać poczynania niedźwiedzi coraz częściej.

Virtusi szlifują obecnie formę w Katowicach, co ma się przełożyć na dobre wyniki w najbliższym czasie.  Ostatnie dwa zwycięskie spotkania z ALTERNATE aTTaX oraz Unicorns of Love, wlały nadzieję w serca fanów VP i nie można się temu dziwić. Pewna gra i momentami czysta dominacja nad rywalem, pozwala wierzyć, że nowy skład polskich niedźwiedzi ma szansę na odbudowanie pozycji na światowej scenie CS:GO.   

Kolejne wyzwanie

Aby jednak chwilowy optymizm, nie zamienił się w czarę goryczy, Virtus.pro potrzebne są kolejne zwycięstwa – najlepiej w przekonującym stylu. 

Okazja na taką wygraną nadarzy się już o godz. 17.00, a przeciwnikiem VP będzie ex-Fragsters. Duńska formacja nie może zaliczyć ostatnich spotkań do udanych, ponieważ trzykrotnie przegrała w lidze ESEA MDL. Odpowiednio ex-Fragsters musiało uznać wyższość AGO (10:16),  Valiance (14:16) oraz Team Spirit (9:16).

Jest to więc dobry moment, aby pokonać podłamanego rywala i dopisać kolejne trzy punkty w ligowej stawce.

ESEA MDL Season30 – BO1

17.00 – Virtus.pro vs ex-Fragsters

GOLDENFIVE